دستگاه تولید زغال1398/02/14

دستگاه تولید زغال ساخت ما دارای مزیت های زیر می باشد:
۱کارآیی به کارگیری گرمای بالاتر. دستگاه تولید زغال ساخت شرکت ما طراحی دولایه را به کار گرفته است که باعث می شود قسمت پایینی دستگاه با هوای داغ در تماس باشد بنابراین کارآیی کاربردی دستگاه افزایش می یابد. علاوه بر این روش آتش دو به ‌مرحله ای نیز در افزایش کارآیی کاربردی گرما موثر می باشد. بر اساس اطلاعات آزمایش شده، میزان راندمان سوخت تا ۹۰ درصد می تواند باشد.
۲گزینه های بیشتر برای استفاده به عنوان سوخت. می توانیم سیستم منبع هوای داغ را بر اساس موقعیت محلی مشتری طراحی کنیم. می توانید از سوخت های رایج و ارزان منطقه خود استفاده کنید. بنابراین می توان اینطور گفت که از مواد سوختی مختلفی مانند کربن، زغال، بیومس، گاز قابل اشتعال و زباله ها می توان برای دستگاه تولید زغال استفاده کرد.
۳سود دهی بالا و سرمایه گذاری کم. دو مزیتی که تا الان ذکر شد ، سرمایه گذاران را قادر می سازد تا هزینه کمتری برای انرژی صرف کنند. بنابراین در مقایسه با سایر دستگاه ها، دستگاه تولید زغال بیومس ساخت ما به سرمایه گذاری کمتری نیاز دارد، با این وجود به لطف میزان تولید بالای زغال، سودی که عاید شما می شود بیشتر خواهد بود.

 

معرفی انواع کوره

 

کوره یا همان آتشگاه حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مورد استفاده قرار میگرفت. کوره ابزار گرمایشی است که برای ساخت ابزار و وسایل سرامیکی کاربرد دارد. در کشورهای دیگر آتشگاه به عنوان سیستم گرمایشی مرکزی خانگی و گاهی به عنوان تولید سرامیک به کار می رود.

طراحی درب ورودی کوره طوری می باشد که تحت هیچ شرایطی هوا وارد مخزن نمی شود. مهم ترین عامل در تولید کوره با کیفیت ، خارج نشدن دود از مخزن می باشد.امروزه کور ه ها به سه صورت تولید می شوند :

  1. حرارت غیر مستقیم با کمترین میزان هدر رفت انرژی
  2. دستی
  3. اتوماتیک

 

مزایای کوره ها :

  • برحسب نیاز و سرمایه مشتری قابل تولید می باشد.
  • در دو گازوئیلی و گازی قابل تولید می باشد.
  • برای رطوبت گیری در فضای باز به زمان طولانی نیاز ندارد.

 

 

مشخصات یک کوره صنعتی:
در ساخت کوره باید از پروفیل های صنعتی استفاده شود که مقاوم در مقابل حرارت باشند.ورق کف کوره باید تمام استیل باشد که در مقابل حرارت مقاوم باشد.کوره صنعتی باید سیستم انتقال حرارت و پخش حرارتی داشته باشد تا حرارت داخل کوره به یک اندازه بوده و گازهای تولیدبه فیلتر صنعتی کوره  انتقال داده شوند .کوره صنعتی باید فیلتر صنعتی داشته باشد تا عمل کندانس کردن (تبدیل شدن دود به اب) و سیستم سرگه گیری در فیلتر و سیستم اسید زدایی و گاز زدایی را  داشته باشد.کوره صنعتی باید سیستم کنترل حرارتی داشته باشد.کوره صنعتی باید دارای سیستم کنترل حرارت و خنک سازی با محیط جغرافیایی را داشته باشد.
لازم به ذکر میباشد که استاندارد های ساخت کوره یک طرف قضیه هست طرف دوم به دانش پخت و کربونیزاسیون بستگی دارد که باید این اطلاعات را به هنگام خرید از شرکت سازنده دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت