آشنایی با دستگاه چوب خرد کن۱۳۹۷/۰۹/۰۳

دستگاه چوب خردکن

دستگاه چوب خرد کن (چوب پودر کن)

یکی  از قابلیت های این دستگاه، تبدیل چوب و ضایعات چوبی به خاک اره است که بعنوان کود معمولا در مرغداری ها استفاده می شود. از آنجایی که حجم ضایعات چوبی بالا است و در مقابل میزان مصرف زغال فشرده نیز به مراتب بالا است تبدیل خاک اره به زغال فشرده با استفاده از ماشین آلات صنعتی تیوا ماشین آریا می توان یک کسب و کار پر رونق داشت.

از سوی دیگر مصرف زغال در کشورهای عربی حدودا پنج برابر کشور ایران است. بدون شک صادرات زغالبه این کشورها سبب رونق اقتصادی خواهد شد. حتی می توان گفت که به علت اینکه اروپا با کمبود مواد اولیه زغال مواجه است مجبور هستند برای کمبود انرژی ای که دارند زغال های مصرفی خود را از ایران وارد کنند.

با توجه به پیشرفت های اخیر تکنولوژی وسایل کار با چوب نیز تغییرات قابل توجهی داشته است. عمل خرد کردن چوب به شکل سنتی جای خود را به یک صنعت بزرگ و کاربردی داده است که یکی ازاین کاربردهای امروزی، دستگاه چوب خرد کن است که امکان سفارش آن از طریق شرکت تیوا ماشین آریا فراهم شده است.

از ویژگی های این دستگاه می توان گفت که حجم  خروجی تولیدی بالایی دارد و دارای تیغه های ثابت و متحرک است. همچنین داشتن دهنه ورودی بزرگ یکی از ویژگی های بارز این دستگاه است که به راحتی می توان چوب ها را در هر اندازه ای داخل آن قرار داد وبه خاک اره تبدیل کرد.  

بازگشت